Yango Food və Yango Market Bakıda istifadəyə verilib
Dünən, Yango Food və Yango Market rəsmi olaraq Bakıda istifadəyə verilib. Bu iki yeni xidmət, paytaxt sakinlərinə qida çatdırılması və market alış-verişləri üçün rahat və sürətli həllər təklif edir. Maraqlı cəhəti isə odur ki, müştərilər yeni bir proqram yükləməyə ehtiyac duymurlar. Yango Taxi tətbiqini artıq istifadə edən şəxslər, sadəcə olaraq proqram daxilində yeni bölmələrdən “Food” və “Market” mağazalarını seçə bilərlər. Bu, xidmətin istifadəsini daha asan və əlçatan edir.
Pulsuz çatdırılma və endirimlər
Hazırda Yango Food və Yango Market istifadəçilərinə xüsusi təkliflər mövcuddur. Xidmətin istifadəyə verilməsinə həsr olunan kampaniya çərçivəsində çatdırılma tamamilə pulsuzdur və mağazadakı bir çox məhsulda endirimlər təklif olunur. Bu, müştərilərə həm qida sifarişlərində, həm də market alış-verişlərində böyük rahatlıqla yanaşı, sərfəli qiymətlərdən yararlanmaq imkanı verir.
Yango Taxi tətbiqi ilə inteqrasiya
Yango Taxi tətbiqində olan bu yenilik, müştərilərin artıq tanış olduğu interfeysi istifadə etməklə qida və bazarlıq sifarişlərini asanlıqla edə bilməsini təmin edir. Ayrı bir proqram yükləməyə və ya yeni hesab yaratmağa ehtiyac yoxdur. Sadəcə Yango Taxi proqramını açaraq, menyudan “Food” və ya “Market” seçimini etmək kifayətdir. Bu, vaxta qənaət etməklə yanaşı, xidmətin istifadəsini də sadələşdirir.
Məlumatın məhdudluğu
Hal-hazırda Yango Food və Yango Marketin istifadəyə verilməsi barədə çox geniş məlumat yoxdur. Ancaq artıq bu xidmətlərdən istifadə etmək mümkündür. Müştərilər Yango tətbiqi vasitəsilə istənilən vaxt qida və market alış-verişlərini sifariş edə bilərlər. Bu xidmətlərin yaxın zamanda daha geniş yayıldıqca daha çox məlumat və yeniliklər təqdim olunacağı gözlənilir.
Yango Food və Yango Marketin Bakı bazarına girişi, xüsusən də rahatlığın və sürətli çatdırılmanın əhəmiyyətinin artdığı bir dövrdə, şəhər sakinləri üçün yeni bir seçim yaradır.