Umico İdarə Heyəti Şirkətin İnkişaf Strategiyasını Şəffaflıqla Bölüşür
Azərbaycanın aparıcı cashback və alış-veriş platforması olan Umico, şirkət daxilində ilk Town Hall sessiyasını keçirib. Bu görüşdə CEO Rauf Qulaməliyev və komanda üzvləri şirkətin hazırkı inkişafı və gələcək planları haqqında açıq müzakirə aparıblar. Qulaməliyev tədbirin əsas məqsədinin kollektiv şəklində müzakirələr aparmaq və irəliyə doğru atılacaq addımların necə reallaşacağını paylaşmaq olduğunu bildirib.
Qulaməliyev qeyd edib ki, Umico-nun hər fəaliyyətinin mərkəzində bir əsas amil var: insanlar. Şirkətin inkişafını və böyüməsini davam etdirməsində müştərilər, tərəfdaşlar və komanda üzvlərinin rolu danılmazdır. O, iştirakçıların şirkətin gələcəkdə daha yaxşı nəticələr əldə etməsinə göstərdikləri dəstək və həvəslərinə görə minnətdarlığını ifadə edib.
Umico-nun əsas hədəfi Azərbaycan bazarında lider mövqeyini təmin etməkdir. Rauf Qulaməliyev bildirib ki, şirkət bir ekosistemindəki əsas oyunçulardan biri kimi böyümək üçün yeni hədəflər təyin edir. Bu məqsədlərə çatmaq üçün Umico qabaqcıl texnologiyalara, məlumat əsaslı strategiyalara və daxili prosesləri daha da təkmilləşdirmək üçün təşkilati dəyişikliklərə üstünlük verir.
Bundan əlavə, Qulaməliyev müştərilər, satıcılar və kuryerlər üçün ümumi təcrübəni təkmilləşdirməyə fokuslanaraq, Umico-nun daha güclü gələcək qurmağa sadiq olduğunu vurğulayıb. O, şirkətin inkişaf yolunda olan motivasiya və həyəcanını paylaşıb və bu uğur yolunda belə bağlı və çalışqan bir komanda ilə addımlamağın xoşbəxtlik verdiyini qeyd edib.
Umico-nun bu cür açıq müzakirə formatında görüşlər keçirməsi, şirkətin şəffaflıq prinsiplərinə sadiqliyini göstərir və qarşıdakı inkişaf mərhələlərində daha güclü nəticələr əldə etmək üçün əhəmiyyətli bir addım kimi qiymətləndirilir.