Shopify mağaza sahibləri lokallaşdırılmış onlayn mağazalar aça bilərlər.
Shopify, e-ticarət platforması 100-dən çox məhsul yeniləməsini birləşdirən Winter ’24 Edition təqdim edib. Bu yeniliklərə beynəlxalq e-ticarəti asanlaşdıracaq funksiyalar daxildir. Müvafiq olaraq, Shopify satıcıları üç bazar üçün lokallaşdırılmış onlayn mağaza əlavə edə bilərlər.
Shopify Qış 2024 Release son altı ayın bütün platforma yeniləmələrini və kataloqlarını ehtiva edir. Bunlara rəng nümunələri və Shopify-da bütün media faylları ilə fayl seçici kimi məhsulların satışında yeni funksiyalar daxildir.
SHOPITFY WINTER ’24 NƏŞRİ
Shopify keçən il abunə paketlərinin qiymətlərini artırıb və ən son yeniləmələrlə bütün abunəliklər yeni funksiyalar əldə edir.
Yerli onlayn mağazalar açıla bilər
Winter ’24 Edition sayəsində satıcılar onlar üçün xüsusi əhəmiyyət daşıyan ölkələr üçün yerli mağazalar açmaq imkanı əldə edəcəklər. Bu yolla onlar mağazalarını hər bazara uyğunlaşdıra biləcəklər. Shopify bildirir ki, yeni versiyada daha yüksək konversiya ilə nəticələnəcək funksiyalar var. Nəticə etibarı ilə bu xüsusiyyətlər həm də beynəlxalq e-ticarəti satıcılar üçün daha da asanlaşdırır.
“Bazardan asılı olaraq, regional və mədəni fərqləri nəzərə ala bilərsiniz.”
Yerli mağazalar bazar üzrə regional və mədəni fərqləri nəzərə alan xüsusi vitrinlər və tərtibatlara malikdir. Əlavə olaraq valyutanın konvertasiyası, bazar üzrə qiymətlərin təyin edilməsi, məhsul məzmununun bazar üzrə tərcümə edilməsi və yerli ödəniş üsullarından istifadə kimi funksiyalar daxildir.
Lokallaşdırılmış mağazalar maksimum 3 marketdə açıla bilər
Winter ’24 Edition bütün qiymət planlarına daxildir. Satıcılar üç yerli mağaza yarada bilər. Bundan əlavə, yalnız Advanced paketindən istifadə edən satıcılar 60 avro əlavə ödəniş edərək daha çox bazar əlavə edə bilərlər.