Baku Blockchain Meetup 2025 vol.1 – Portcoin təqdimatı
15 Yanvar 2025-ci il tarixində Blockchain Azərbaycan Mərkəzi, Azərbaycan İnnovasiya Mərkəzi və Mobile Payment Solutions tərəfindən 2025-ci ilin ilk Blokçeyn tədbiri keçiriləcək. Tədbirdə “Mobile Payment Solutions” MMC şirkəti (Portmanat brendi) tərəfindən Azərbaycanın ilk AMB-nin xüsusi tənzimləmə rejimi çərçivəsində yaradılmış Portcoin kriptovalyutasını təqdimatı baş tutacaq.
Tədbirdə həmçinin Yusifli Tech şirkətinin Blokçeyn, Smart Müqavilələr və Süni İntellekt sahəsində gördükləri işlər və BonPara şirkətinin rəhbəri Orxan Əhmədov tərəfindən Telegram Airdropları haqqında çıxışlar da baş tutacaq.
Tədbir 15 Yanvar 2025, saat 18:30-da, Azərbaycan İnnovsiya Mərkəzində (Atatürk pr. 93, Gənclik Plaza) baş tutacaq. İştirak ödənişsizdir, ancaq yerlər limitli olduğundan qeydiyyat mütləqdir: https://forms.gle/kw8WDjep28u1BLLVA